Łódź: Wypadek z udziałem radiowozu policji

Łódź: Wypadek z udziałem radiowozu policji

W dniu 19 września br. ok. 15:35 na skrzyżowaniu ulic Zachodniej i Limanowskiego radiowóz policji na sygnale, który przewoził zatrzymaną kobietę zderzył się z samochodem osobowym. Według relacji świadków policjanci wyjeżdżali z ul. Limanowskiego w kierunku rynku miasta na czerwonym świetle, z kolei od strony ulicy Zachodniej, samochód marki Volkswagen Passat.

Siła uderzenia była na tyle duża iż samochody zatrzymały się na pobliskiej kamienicy. Ranne w tym wypadku zostały cztery osoby, dwóch policjantów z zatrzymaną kobietą oraz kierowca samochodu osobowego. Na miejsce systematycznie wysyłano karetki pogotowia oraz zadysponowano z pobliskiej JRG 1 Łódź, dwa zastępy straży pożarnej (SCRt, GBA) wraz z oficerem operacyjnym miasta.

Wypadek ten utrudnił ruch w centrum miasta, tramwaje do wieczora kursowały zmienioną trasą, sama ulica Limanowskiego na czas prowadzenia dochodzenia przez Prokuratora i technika policji była nieprzejezdna.

Artykuł powstał przy współpracy z Kamilem Gałęziewskim.

{ rsmediagallery tags="20130922_Lodz_wypadek_z_udzialem_radiowozu_policji"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet