Marcinkowice – Bronikowo: Tragedia na drodze

Marcinkowice – Bronikowo: Tragedia na drodze

W dniu 17 czerwca 2013r. o godzinie 15.40 na trasie Marcinkowice – Bronikowo, droga wojewódzka nr 177 doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy marki Audi 80, który uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn w wieku 22, 26 i 29 lat. W wyniku wypadku dwóch z nich poniosło śmierć a trzeci z rozległymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu osoby poszkodowanej przy pomocy sprzętu hydraulicznego oraz przekazaniu rannego mężczyzny służbom medycznym. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję wydobyto ofiary wypadku z rozbitego pojazdu.

W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległ samochód osobowy marki Audi 80. Ogółem w akcję ratowniczą trwającą 2 godziny 39 minut było zaangażowanych 6 zastępów straży pożarnej oraz 24 ratowników.

W działaniach uczestniczyły również 4 radiowozy policji, 11 policjantów, 3 zespoły Ratownictwa Medycznego, 8 ratowników oraz straż miejska. Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyn wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wałczu.

{ rsmediagallery tags="20130619_marcinkowice_bronikowo_tragedia_na_drodze"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/