Mirosławice – kolejne dachowanie; A4 samochód w rowie

Mirosławice – kolejne dachowanie; A4 samochód w rowie 

DK35 nie daje o sobie zapomnieć. Dzisiaj, tj. 3 listopada br. około godziny 16:00 doszło do kolejnego dachowania samochodu osobowego. W pojeździe podróżowały trzy osoby w tym małe dziecko. Utrudnienia w miejscu wypadku trwały około godziny.

Przybyli na miejsce strażacy niezwłocznie przestąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, postawieniu pojazdu na koła oraz odłączeniu zasilania w rozbitym samochodzie. Osoby poszkodowane zostały przekazane przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Oprócz dwóch zastępów straży pożarnej, ZRM na miejscu swoje czynności prowadziła policja.

To nie był jedyny wypadek w powiecie wrocławskim. Popołudni na autostradzie A4 w okolicach 146 km w kierunku Wrocławia doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. W tym przypadku z niewyjaśnionych przyczyn pojazd zjechał do przydrożnego rowu.

Po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przez strażaków poszkodowana została przekazana przybyłemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który zabrał kobietę do wrocławskiego szpitala.

{ rsmediagallery tags="20131103_mieroslawice_kolejne_dachowanie"}

Strażacki.pl

Czytaj również