Czarnorzeki

Narciarka uległa wypadkowi. Na pomoc ruszyli strażacy

Narciarka uległa wypadkowi. Na pomoc ruszyli strażacy

15 lutego br. medycy z krośnieńskiego pogotowia zostali powiadomieni o wypadku narciarki w Czarnorzekach (gm. Korczyna). Do pomocy ruszyli też strażacy z JRG Krosno i OSP KSRG Korczyna.

Podczas treningu doszło do niefortunnego wypadku. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 15.00 w Czarnorzekach. 

- W poniedziałek, 15 lutego o godzinie 15.30 zostaliśmy zadysponowani przez SKKM PSP w Krośnie do Czarnorzek na trasę narciarską do pomocy w transporcie z trasy do karetki pogotowia osoby, która podczas treningu na nartach doznała poważnej kontuzji nogi. Do zdarzenia wyjechaliśmy samochodem Gazela. Był to 9 wyjazd w tym roku - informują strażacy z OSP KSRG Korczyna. 

W związku z tym, że narciarka doznała poważnej kontuzji nogi z daleka od drogi dojazdowej, medycy SPPR Krosno poprosili o pomoc w jej transporcie strażaków. Na miejsce ruszyli strażacy z JRG Krosno (GCBARt) i OSP KSRG Korczyna (GLBAw). 

Dziś (15.02) o godzinie 15.30 zostaliśmy zadysponowani przez SKKM w Krośnie do Czarnorzek na trasę narciarską do pomocy...

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna Korczyna Poniedziałek, 15 lutego 2021

Źródło: Krosno112
Foto: OSP Korczyna 

Strażacki.pl

15 lutego br. medycy z krośnieńskiego pogoto

Czytaj również