Niebezpiecznie na DK 8 Kobierzyce - Wierzbice

Niebezpiecznie na DK 8 Kobierzyce - Wierzbice

Dzisiejszego dnia (7.05.2017) na drodze krajowej numer 8 niedaleko Kobierzyc i Wierzbic (powiat wrocławski) doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych w wyniku których trzy osoby trafiły do szpitala.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na 107 km DK 8 (okolice Kobierzyc) około godziny 13. Z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. W wypadku poszkodowany został kierowca Skody, który trafił do szpitala. W działaniach brały udział dwa zastępy z JRG PSP w Kątach Wrocławskich, OSP Pustków Żórawski, a także ZRM i policja. Ruch na czas działań odbywał się wahadłowo.

Drugie zdarzenie miało miejsce na 104 km drogi krajowej numer 8 (na wysokości Wierzbic) około godziny 20. Tym razem zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia została całkowicie zablokowana przez uszkodzone pojazdy i elementy karoserii. W tej akcji na miejscu działały dwa zastępy z Kątów Wrocławskich, OSP Kobierzyce, OSP Pustków Wilczkowski, a także ZRM i policja.

DK 8 w miejscu zdarzenia w dalszym ciągu jest zablokowana.  

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Galeria