Nowy Tomyśl: Kolejny wypadek w okoliczach Kuźnicy Zbąskiej

Nowy Tomyśl : Kolejny wypadek w okolicach Kuźnicy Zbąskiej

Droga wojewódzka numer 305 z Nowego Tomyśla do Wolsztyna nie należy do bezpiecznej. Liczne zakręty, zwłaszcza na odcinku obszarów leśnych i przy padającym deszczu, powinny odpowiednio oddziaływać na kierowców i sugerować zdjęcie nogi z pedału gazu.

Zwłaszcza odcinek drogi w okolicach miejscowości Kuźnica Zbąska stał się w ostatnim czasie wyjątkowo pechowym. Odnotowano tam serię groźnych wypadków, nawet ze skutkiem śmiertelnym. Do kolejnego zdarzenia w tym miejscu doszło w dniu 25 czerwca 2013r., gdzie kierujący samochodem osobowym w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych doprowadził do niebezpiecznego dachowania.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z OSP Boruja Kościelna, JRG Nowy Tomyśl i JRG Grodzisk Wlkp. Artykuł ten prezentujemy i traktujemy jako foto przestrogę dla wszystkich uczestników dróg.

 

{ rsmediagallery tags="20130628_Nowy_Tomysl_kolejny_wypadek"}

Strażacki.pl

Nowy Tomyśl : Kolejny wypadek w okolicach Kuźnicy Zbąskiej

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet