Opatówek

Opatówek: Nie żyje 18-latek. Samochód uderzył w drzewo i spłonął

Opatówek: Nie żyje 18-latek. Samochód uderzył w drzewo i spłonął

4 lutego 2023 roku o godzinie 18:44 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Opatówku na ulicy Tukowskiej.

Na miejsce skierowano zastępy z JRG nr 2 oraz OSP Opatówek i OSP Borów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano auto osobowe rozbite na przydrożnym drzewie, całkowicie objęte pożarem.

Na poboczu leżała osoba poszkodowana, która została wyciągnięta z wraku przez funkcjonariuszy patrolu Policji udzielających pierwszej pomocy przedmedycznej. Pojazdem podróżował tylko kierujący.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia zamykając ruch na drodze wojewódzkiej 471 oraz izolując miejsce zdarzenia od osób postronnych. Przybyli na miejsce ratownicy OSP Opatówek przejęli od funkcjonariuszy Policji czynności udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ZRM poszkodowany został przekazany, jednak pomimo wysiłków ratowników nie udało się uratować życia 18-letniemu, poszkodowanemu w tym wypadku kierowcy.

Źródło: KM PSP w Kaliszu 

Strażacki.pl

4 lutego 2023 roku o godzinie 18:44 do Stanowiska Kierowania Komendanta Mie

Galeria

Czytaj również