Czarny Piec

Osobówką wpadł w poślizg i uderzył w samochód ciężarowy. Zginęły dwie osoby

Osobówką wpadł w poślizg i uderzył w samochód ciężarowy. Zginęły dwie osoby

30 stycznia  kwadrans po godzinie ósmej, na drodze krajowej nr 58 w okolicy miejscowości Czarny Piec, w pow. szczycieńskim doszło do tragicznego zdarzenia. Na łuku drogi samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy.

Do akcji ratowniczej ze szczycieńskiej JRG wyjechały dwa samochody ratowniczo-gaśnicze oraz rozpoznawczo ratowniczy. Ponadto dyspozycję wyjazdu otrzymały OSP Jedwabno i Szuć.

Na miejscu zdarzenia strażacy zastali poważnie rozbity samochód osobowy. W pojeździe znajdowały się dwie nieprzytomne osoby – kobieta i mężczyzna. Strażacy przy użyciu ratowniczych narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanych. Niestety ratownik z zespołu Państwowego Ratownictwa Medycznego rozpoznał zgon 38-letniej kobiety i 43-letniego mężczyzny. Samochodem ciężarowym podróżował kierujący nim mężczyzna oraz dziecko. Nie odnieśli obrażeń. 

Źródło: KW PSP Olsztyn 

Strażacki.pl

30 stycznia  kwadrans po godzinie ósmej, na drodze krajowej nr 5

Galeria

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet