Ługi Górzyckie

Osobówka zmiażdżona przez ciężarówkę i samochód dostawczy - samochody stanęły w płomieniach

Osobówka zmiażdżona przez ciężarówkę i samochód dostawczy - samochody stanęły w płomieniach

115 kilometr drogi K-31, między Górzycą a Kostrzynem nad Odrą – to tam w poniedziałek (26 kwietnia) po godzinie 7 doszło do wypadku drogowego, którego skutki okazały się tragiczne.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi, kierujący osobowym volkswagenem zatrzymał swój pojazd. Za nim jechała przewożąca drewniane palety ciężarówka, której kierowca, widząc manewr poprzedzającego go pojazdu, także zaczął hamować. Pojazd zdołał się zatrzymać, co niestety nie udało się dwóm kolejnym samochodom.

W naczepę ciężarówki uderzył osobowy hyundai, w który następnie uderzył samochód dostawczy. W wyniku zderzenia ciężarówka, hyundai i pojazd dostawczy zaczęły płonąć. Niestety doznane przez kierującego hyundaiem obrażenia spowodowały, że poniósł on śmierć na miejscu.

Służby ratunkowe zapewniły pomoc pozostałym uczestnikom wypadku, którym nic poważnego się nie stało. Strażacy ugasili pojazdy, a policjanci zajęli się wyjaśnianiem okoliczności tego tragicznego zdarzenia. W Górzycy i Kostrzynie nad Odrą zorganizowano także objazdy, aby podróżni mogli ominąć ten odcinek drogi i sprawnie dotrzeć do celu.

Źródło: Lubuska Policja

Strażacki.pl

115 kilometr drogi K-31, między Górzycą a Kostrzynem nad Odrą – to ta

Galeria

Czytaj również