Ostróda: Wypadek na drodze krajowej nr 7- jedna osoba ranna

Ostróda: Wypadek na drodze krajowej nr 7– jedna osoba ranna

Tuż po godzinie 15:00 dnia 14 czerwca br., na skrzyżowaniu ul. Szosa Elbląska z Drogą Krajową nr 7 doszło do zdarzenia, w którym udział brały 3 samochody osobowe. Samochód marki Volvo jechał w kierunku Warszawy, gdy nagle z ulicy Szosa Elbląska wyjechały dwa auta osobowe. Kierowca nie zdążył zareagować, po czym doszło do zderzenia.

Siła uderzenia była tak wielka, że dostawczy Opel przewrócił się na bok. Poszkodowana została jedna osoba (prawdopodobnie dziecko), która z bólem kręgosłupa została przewieziona do szpitala. Co było przyczyną wypadku ustali policja, jednakże ze wstępnych ustaleń wynika, iż samochody poruszające się DK7 wymusiły pierwszeństwo przejazdu.


Podczas kiedy doszło do zdarzenia warunki panujące na jezdni były dobre, nie było ślisko, świeciło słońce. Statystyki podają, iż więcej zdarzeń drogowych zdarza się właśnie przy dobrej pogodzie, kiedy to z pozoru można ‘jechać szybciej’. Niemalże tydzień temu (08.06.2013r.) w tym samym miejscu doszło do podobnego zdarzenia. Pamiętajmy, alby w sezonie letnim zachować szczególną ostrożność!

{ rsmediagallery tags="20130614_Ostroda_wypadek_samochodowy"}

Strażacki.pl

Czytaj również