Pełcznica: Samochód osobowy uderzył w mur

Pełcznica: Samochód osobowy uderzył w mur 

Dzisiaj, tj 21 listopada br. tuż przed godzina 8:00 rano służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Pełcznica (gm. Kąty Wrocławskie). Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję. W zdarzeniu została ranna jedna osoba.

 

Po przybyciu na miejsce służb ratowniczych okazało się, że samochód osobowy uderzył w mur ogrodzeniowy. Nie ma na miejscu kierowcy pojazdu. Patrząc na zniszczenia auta można wnioskować, że siła uderzenia była ogromna. Kilka metrów od uszkodzonego pojazdu leżał silnik oraz wyrwany cały przód wraz z kołami osobówki.

 

Policja przystąpiła do poszukiwań kierowcy, który po kilkudziesięciu minutach został odnaleziony. Poszkodowany z obrażeniami ciała został zabrany do wrocławskiego szpitala. Na czas prowadzonych działań droga w miejscu zdarzenia była zamknięta.

{ rsmediagallery tags="20131121_pelcznica_samochod_osobowy_uderzyl_w_mur"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet