Piła: Zderzenie trzech pojazdów

Piła: Zderzenie trzech pojazdów

W dniu 26 czerwca br., około godziny 15.40 w Pile na skrzyżowaniu Al. Powstańców Wielkopolskich z ulicą 500-Lecia Piły doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Kierująca samochodem Ford Fiesta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu samochodem Citroen C8 uderzając w niego przodem w lewy bok pojazdu.

W wyniku tego uderzenia kierujący pojazdem Citroen zjechał na prawą stronę skrzyżowania uderzając w bok samochodu Audi A4. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Zaalarmowany dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile natychmiast zadysponował 2 zastępy z JRG 2, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia.

Poszkodowanym osobom pomocy medycznej udzielił zespół Pogotowia Ratunkowego, który zabrał rannych do szpitala. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję, strażacy zneutralizowali płyny eksploatacyjne, które wyciekły z pojazdów na jezdnię. W działaniach trwających ponad 2 godziny brało udział 7 strażaków. Okoliczności powstania wypadku ustala Policja.

 

{ rsmediagallery tags="20130630_Pila_zderzenie_trzech_pojazdow"}

Strażacki.pl

Czytaj również