Przasnysz: Wypadek drogowy pod Chojnowem

Przasnysz: Wypadek drogowy pod Chojnowem

Dnia 21 lipca 2013 roku służby ratunkowe w Przasnyszu zostały zaalarmowane do wypadku drogowego, na drodze nr 544 w kierunku Mławy, dokładnie za miejscowością Chojnowo. Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, podzielili się na roty, zabezpieczając teren i pomagając osobom poszkodowanym - w rozbitych samochodach łącznie znajdowało się pięcioro poszkodowanych, w tym troje dzieci. W tym samym czasie na miejsce dojechała specjalistyczna karetka pogotowia, oraz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem Opel Corsa, 85 letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Saab'a, który poruszał się po drodze z pierwszeństwem przejazdu. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego skierowany na miejsce zdarzenia zabrał kobietę z urazem głowy, która w wyniku uderzenia wypadła przez boczną szybę pojazdu. Starszy mężczyzna, również z urazem głowy został przewieziony karetką do szpitala. W wypadku brał również udział trzeci pojazd, który bez widocznych większych uszkodzeń, został delikatnie zahaczony przez Opla Corsę.

 

{ rsmediagallery tags="20130721_wypadek_chojnowo"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet