Słupca: Tragiczne zderzenie

Słupca: Tragiczne zderzenie

Do tragicznego wypadku doszło w nocy 16 czerwca na drodze nr 263 w Szyszłowie, zderzyły się samochody osobowe BMW-u i Peugeot. Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Słupcy otrzymał informacje, że samochodami podróżowały cztery osoby, jedna jest uwięziona w Peugeocie, który leży na dachu, pozostałe osoby opuściły auta. Na miejsce zostają wysłane zastępy straży pożarnej z Ochotniczych Straży Pożarnych z Ostrowitego i Kąpiela oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP ze Słupcy.

Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osoby poszkodowanej i po jej wydobyciu przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Niestety poszkodowanego nie udało się uratować. Pozostałym trzem osobom w tym 6-letniemu dziecku udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Ranni zostali przetransportowani do szpitala w Słupcy.

Teren akcji został oświetlony, w końcowej fazie jej trwania postawiono Peugeota na koła oraz uprzątnięto z drogi uszkodzone elementy pojazdów. Działania przybyłych służb trwały ponad 4 godziny.

{rsmediagallery tags="20130617_slupca_tragiczne_zderzenie"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/