Sędańsk

Śmierć w ogniu - tragiczny pożar w Sędańsku

Śmierć w ogniu - tragiczny pożar w Sędańsku

27 września br. o godzinie 1:13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Szczytnie, wpłynęła informacja o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Sędańsk, gm. Szczytno. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane m.in. zastępy JRG Szczytno.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia kierujący działaniami ratowniczymi zastał budynek jednorodzinny, który był cały objęty ogniem. Dach, drewniany strop i  częściowo ściany zawaliły się do wewnątrz budynku. Od świadków zdarzenia, otrzymano informację że wewnątrz budynku mogą przebywać dwie osoby. W początkowej fazie działań ze względu na bardzo dużą temperaturę i spadające części konstrukcji dachowej roty gaśnicze gasiły pożar od zewnętrznej strony budynku. Po upływie ok. 40 min. patrol policji poinformował, że odnalazł jedną osobę, która mogła znajdować się wewnątrz budynku.

Po ugaszeniu pożaru, panowało jeszcze duże zadymienie na terenie działań. Dokonano wentylacji pozostałych pomieszczeń. Niestety w trakcie przeszukania, w pomieszczeniu gospodarczym odnaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. Na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza KP Policji oraz prokurator.

Źródło: KP PSP w Szczytnie

Strażacki.pl

27 września br. o godzinie 1:13 do Stanowiska


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus