Śmiertelny wypadek na drodze do Jankowa

Jankowo - Ciosny: Śmiertelny wypadek na drodze

W dniu 2 września br. o godzinie 00:40 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na drodze gminnej pomiędzy miejscowościami Ciosny (gm. Ujazd), a Jankowem (gm. Rokiciny). Niezwłocznie na miejsce zostały skierowane odpowiednie siły i środki.

Po dojechaniu na miejsce  ochotników z OSP Ujazd zastali oni rozbity samochód  marki Opel Astra. Na miejscu znajdowała się również policja i ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego, którzy wydostali poszkodowanego z pojazdu i prowadzili u niego czynności reanimacyjne. Po chwili dotarły dwa zastępy z JRG Tomaszów Mazowiecki. Pomimo godzinnego wysiłku lekarzy i strażaków mężczyzna zmarł na miejscu. Usuwanie skutków wypadku trwało do wczesnych godzin rannych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Opel Astra, 23-letni mieszkaniec pow. tomaszowskiego z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z KP w Rokicinach.

Siły i środki:
OSP UJAZD
FIAT DUCATO 2,8 JTD GBLM 0,2/0,4
Star 244 GBM 2,5/8
JRG TOMASZÓW MAZOWIECKI:
SCANIA P360 GCBAPr 4/32
Renault SLRt


{ rsmediagallery tags="20130902_Smiertelny_wypadek_na_drodze_do_Jankowa"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet