Smolec: Zderzenie dwóch pojazdów osobowych

Smolec: Zderzenie dwóch pojazdów osobowych 

Dzisiaj, tj 23 września br. tuż przed godziną 8:00 rano służby ratownicze zostały poinformowane o wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Smolec. Niezwłocznie na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej z pobliskiej JRG, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

 

Przybyli na miejsce strażacy zastali rozbite dwa pojazdy. Jeden znajdował się na pasie drogi, natomiast drugi na poboczu. Kierowcy znajdowali się poza pojazdami. Mężczyzna oczekiwał na służby medyczne przy swoim pojeździe, a kobieta kierująca drugim pojazdem przebywała nieopodal w swoim mieszkaniu.

Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierującym, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu jezdni z resztek powypadkowych.

 

Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego, strażacy przekazali osoby poszkodowane ratownikom ZRM. Ranni po wstępnym zaopatrzeniu zostali odwiezieni do wrocławskiego szpitala w celu szczegółowych badań. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały ponad godzinę.

{ rsmediagallery tags="20130923_zmolec_zderzenie_dwoch_pojazdow"}

Strażacki.pl

Czytaj również