Sobótka: Poszukiwanie zaginionego

Sobótka: Poszukiwanie zaginionego (nowe zdjęcia)

W czwartek 4 lipca br. Pan Józef (lat 77) w godzinach rannych wyszedł z domu i nie powrócił. O zaistniałym zdarzeniu została poinformowana policja. Tuż po godzinie 22:00 do poszukiwań została zadysponowana Ochotnicza Straż Pożarna z Sobótki oraz Sobótki Zachodniej. Do pomocy dołączyła również jednostka poszukiwawcza z psami z Wrocławia. Niestety poszukiwania, które trwały do około godziny 4.00 nad ranem nie przyniosły rezultatu, a przeszukane zostało całe miasto Sobótka.

Na drugi dzień do akcji wkroczył śmigłowiec policyjny, który przeczesywał teren z powietrza. Niestety on również nie zdołał odnaleźć zaginionej osoby.

Dzisiaj, tj 7 lipca poszukiwana straży pożarnej wznowiono około godziny 15:00. Do działań skierowano te same jednostki. Według nieoficjalnych informacji wiemy, że jasnowidz wskazał prawdopodobne miejsce przebywania osoby zaginionej, która miałaby się znajdować w obszarze rozciągającym się od stadionu sportowego w Sobótce, do rzeźby "Mnich", oraz stoku "Janosik".  Na miejsce skierowano wyżej wymienione siły i środki. Na razie mężczyzna nie został odnaleziony. Jak poinformował nas dowodzący akcją- strażak Mariusz Mandaliński aktualnie poszukiwania skupiają się w okolicy rzeźby "Mnich".

Ktokolwiek widział, lub wie cokolwiek o losie zaginionego proszony jest o kontakt pod numerem 997 lub (71) 31 62 817.

{ rsmediagallery tags="20130707_sobotka_poszukiwanie zaginionego"}

Strażacki.pl

Czytaj również