Solec Kujawski: Dachowanie samochodu osobowego na ulicy Haska

Solec Kujawski: Dachowanie samochodu osobowego na ulicy Haska

W odległości około kilometra od śmiertelnego wypadku na krajowej 10-ce, w Soleckim Parku Przemysłowym przy ulicy Haska, w tym samym czasie doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejsce udał się jeden zastęp OSP Solec Kujawski. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy leżący na dachu w przydrożnym rowie oraz przewróconą latarnię oświetlenia drogowego.

 

Kierowca Opla Astry opuścił pojazd jeszcze przed przybyciem ratowników. W pierwszej kolejności strażacy zabezpieczyli miejsce akcji, a dowódca zastępu poprosił o zadysponowanie pogotowia energetycznego do przewróconej latarni oświetlenia drogowego. Kierowcą pojazdu biorącego udział w zdarzeniu drogowym zajął się zespół ratownictwa medycznego. 

 

 

 

Po zakończeniu czynności procesowych przez funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego przystąpiono do wyciągnięcia pojazdu przy pomocy traktora. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

 

 

Zaraz po wyciągnięciu pojazdu z przydrożnego rowu strażacy przystąpili do usuwania skutków wycieku płynów eksploatacyjnych. Do neutralizacji substancji niebezpiecznych wykorzystali węgiel aktywny.

Foto i Video: Artur Żywociński - Bydgoszcz 998

 

{ rsmediagallery tags="20130505_wypadek_solec"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/