Warszawa

Warszawa: Porsche 911 śmiertelnie potrąciło pieszego - przechodził w niedozwolonym miejscu

Warszawa: Porsche 911 śmiertelnie potrąciło pieszego - przechodził w niedozwolonym miejscu
W niedzielę tuż po północy (18.07.2021 roku) na ulicy Marszałkowskiej na wysokości Domów Towarowych Centrum w Warszawie doszło do potrącenia pieszego. 
 
Przez ulicę Marszałkowską, w niedozwolonym miejscu przechodził starszy mężczyzna o kulach. Kiedy znalazł się na lewym pasie jezdni w kierunku ronda Dmowskiego, jadąca tym pasem Mazda zatrzymała się, aby przepuścić mężczyznę. Środkowym pasem jechało białe Porsche 911. Kierowca sportowego auta w ostatniej chwili zobaczył przechodzącego mężczyznę, jednak było już za późno i pieszy został potrącony.
 
Poszkodowany mężczyzna, odniósł poważne obrażenia. Pomimo reanimacji, poniósł śmierć na miejscu. Poszkodowana została także pasażerka Porsche, zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Kierowca sportowego auta był trzeźwy.
 
Na miejscu swoje działania prowadzili Strażacy z JRG 4( 2 zastępy), JRG 3, Nadzór Ruchu oraz Policja pod nadzorem Prokuratora.
 
Jezdnia w kierunku Rondo Dmowskiego na odcinku między ulicami Świętokrzyską a Alejami Jerozolimskimi, była czasowo zablokowana.
 
Źródło: Wawa Hot News 24
Strażacki.pl

W niedzielę tuż po północy (18.07.2021 roku) na ulicy Mars

Galeria

Czytaj również