Wiśniewa: samochód uderzył w ogrodzenie

Wiśniewa: samochód uderzył w ogrodzenie

W dniu 28 maja br., około godziny 16:55, do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Koninie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego Peugeot, który uderzył w ogrodzenie. Dyżurny operacyjny, po przyjęciu informacji o zdarzeniu, zadysponował do zdarzenia zastęp GBA 2,5/16 z Ochotniczej Straży Pożarnej z Wilczyna.

W tym samym czasie zastęp SLRt z tej jednostki, wracał z Łodzi, gdzie strażacy przymierzali skafandry do ratownictwa wodnego i dojeżdżał już do Wilczyna,po zgłoszeniu tego faktu do SK KM, również udał się tam alarmowo.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania, ustalono, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Nastąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe, przystąpili do kierowania ruchem w miejscu zdarzenia. Dalsze działania skupiły się na neutralizacji wycieków płynów z jezdni, oraz usunięciu elementów karoserii z asfaltu. Działania trwały około dwie godziny.

Siły i środki:
369[ P]81 - GBA 2,5/16 Star 266 /Szybicki - OSP KSRG Wilczyn
369[ P]82 - SLRt Fiat Ducato Maxi /PolCar - OSP KSRG Wilczyn
Policja

{ rsmediagallery tags="20130601_wisniewie_samochod_udezyl_w_ogrodzenia"}

Strażacki.pl


Sklep pożarniczy Florian

kalendarz zmianowy psp 2020


Czytaj również