Wrocław: Dachowanie przy zjeździe z AOW

Wrocław: Dachowanie przy zjeździe z AOW

Około godziny 15:00 na rondzie na ul. Granicznej we Wrocławiu prowadzącym na węzeł Lotnisko Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Wystarczyła chwila nieuwagi i jeden z pojazdów uczestniczących w zdarzeniu przewrócił się na dach. Na szczęście kierującemu tym pojazdem nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawili się wrocławscy strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

 

Oprócz strażaków na miejscu pojawił się patrol wrocławskiej drogówki. W działaniach brały udział dwa zastępy - 307[ D]22 GBA 2,5/20 MB Atego z JRG 7 Wrocław oraz 304[ D]43 SCRt Mercedes Axor z JRG 4 Wrocław. 

 

 

Kierowcy korzystający z węzła "Lotnisko" na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia musieli liczyć się z utrudnieniami, ponieważ zablokowane było po jednym pasie zjazdowym i wjazdowym na obwodnicę. Korek, który się tam wytworzył, sięgał ponad kilometr.

 

{ rsmediagallery tags="20130702_wypadek_aow"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet