Słowacja

Wypadek polskiego samochodu na Słowacji. Nie żyją rodzice i 4-letnie dziecko

Wypadek polskiego samochodu na Słowacji. Nie żyją rodzice i 4-letnie dziecko

Trzy osoby - 4-letnie dziecko i jego 35-letni rodzice - zginęły w wypadku samochodu z polskimi tablicami rejestracyjnymi na Słowacji. Fiat Ducato z nieznanych przyczyn zjechał w środę z autostrady D1 i uderzył w drzewo - poinformowała policja z Trenczyna w północno-zachodniej Słowacji.

W samochodzie jechały trzy osoby dorosłe i dwoje dzieci. Według informacji policji zamieszczonej w mediach społecznościowych zginęli rodzice oraz jedno dziecko, drugie, pięciomiesięczne niemowlę, wyszło z wypadku bez szwanku. Poważnie ranna jest także osoba w wieku 62 lat.

Według policji samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Okoliczności tragicznego wypadku są wyjaśniane. Ruch na autostradzie D1 z Bratysławy do Trnawy został częściowo ograniczony. Tworzą się korki. Pod komunikatem policji internauci zwrócili uwagę, że w miejscu wypadku drogę trudno nazwać autostradą. Brakuje pobocza lub pasa awaryjnego. Nie ma też barierek ochronnych.

Źródło: PAP
Fot: Polícia SR - Trnavský kraj

Strażacki.pl

Trzy osoby - 4-letnie dziecko i

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet