Plewnik

Wypadek samochodu osobowego z samochodem dostawczym

Wypadek samochodu osobowego z samochodem dostawczym

6 kwietnia bieżącego roku około godz. 8:20 doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Plewnik na trasie Przasnysz - Chorzele.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej, pojazd Toyota Auris stał na jednym pasie jezdni, samochód dostawczy Iveco Daily znajdował się na poboczu drogi i leżał na prawym boku. Dwoma autami podróżowało łącznie pięć osób. Zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy medycznej dwóm poszkodowanym kobietom z samochodu osobowego. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu ruchu drogowego, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zakręceniu zaworu głównego w instalacji gazowej LPG w samochodzie osobowym.

W trakcie akcji pasażer pojazdu dostawczego źle się poczuł, strażacy udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy polegającej na zastosowaniu tlenoterapii, wsparciu psychicznym oraz przekazano go ratownikom medycznym.

Trzy osoby poszkodowane (2 kobiety i mężczyzna) zostały przewiezione trzema karetkami pogotowia do szpitala.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Toyota Auris, prawy bok pojazdu dostawczego Iveco Daily.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicze Straże Pożarne KSRG Krzynowłoga Mała i Rycice.

Źródło:  KP PSP w Przasnyszu 

Strażacki.pl

6 kwietnia bieżącego roku około godz. 8:20


florian v3

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus