Cisiec

Druhna OSP Cisiec w pożarze straciła cały dorobek życia

Druhna OSP Cisiec w pożarze straciła cały dorobek życia

W środę, 26 lipca 2023 r., w niewielkiej miejscowości Cisiec (woj. śląskie) doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Mieszkała w nim druhna OSP wraz z rodziną.

Pożar zniszczył dom, a rodzina została bez miejsca do życia.

Druhna, która od lat służy swojej społeczności w OSP, tym razem stanęła wobec ognia niszczącego własne mury. To ironia losu – kobieta, która od lat angażuje się w ratowanie życia i mienia innych, nagle znalazła się w sytuacji, w której sama potrzebowała pomocy. Choć dzięki szybkiej reakcji i odwadze druhny oraz jej kolegów udało się uratować część mienia, straty są ogromne.

Budynek został wybudowany w latach 70, rodzina do tej pory poniosła spore koszty na różnego rodzaju prace remontowe, jakie były konieczne ze względu na wiek budynku. W chwili obecnej trwały prace przy wymianie pokrycia dachowego, co znacznie obciążało budżet domowników. Nie mają możliwości sami uzbierać pieniędzy na kolejny remont.

Wcześniej druhna pomagała innym, teraz my możemy pomóc jej. 

Link do zbiórki: KLIKNIJ TU

Strażacki.pl

W środę, 26 lipca 2023 r., w n

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet