Kraj

Europejskie Mistrzostwa Policjantów i Strażaków coraz bliżej!

 Europejskie Mistrzostwa Policjantów i Strażaków coraz bliżej!

29.09-07.10.2023 r. w Hiszpanii odbędą się Europejskie Mistrzostwa Policjantów i Strażaków (European Police & Fire Games 2023). 

W zawodach udział wezmą strażacy ze Śląska. Powalczą o medale w dyscyplinach piłki siatkowej plażowej oraz w tenisie stołowym.

W rozgrywkach tenisa stołowego weźmie udział dwóch strażaków z Komend Miejskich PSP z Katowic i Gliwic, którzy będą rywalizować w grze pojedynczej i deblowej. Reprezentanci ze Śląska to wielokrotni złoci medaliści Europejski i Światowych Mistrzostw Strażaków i Policjantów oraz multimedaliści Mistrzostw Polski strażaków PSP w Tenisie Stołowym.

W zmaganiach siatkówki halowej oraz plażowej będzie uczestniczyć reprezentacja strażaków składająca się z 16 zawodników. Drużyna ma na swoim koncie sporo sukcesów w zawodach międzynarodowych. Między innymi złote medale w siatkówce halowej zdobyte na WPFG 2022 Rotterdam oraz WPFG 2023 Winnipeg.

Strażacki.pl

29.09-07.10.2023 r. w Hiszpanii

Galeria

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet