Wielkopolska

Kobieca Twarz Ratownictwa i Otwórz by ratować - szkolenie dla kobiet strażaków-ratowników już w marcu

Kobieca Twarz Ratownictwa i Otwórz by ratować - szkolenie dla kobiet strażaków-ratowników już w marcu

Panie kolejny raz zajmą się tematyką siłowego otwierania drzwi. Tak jak w pierwszej edycji tego szkolenia, warsztaty obejmować będą zagadnienia techniczne - otwieranie drzwi. Szkolenie poprowadzi instruktor z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, działający na co dzień, zarówno w strukturach OSP jak i PSP - Adam Skrzypkowski. Pomysłodawca i twórca projektu ,,Otwórz by ratować'' - www.facebook.com/otworzbyratowac.

Szkolenie odbędzie się 29-go marca br. na terenie podpoznańskiego Puszczykowa (remiza OSP Puszczykowo), weźmie w nich udział 20 ochotniczek. Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można znaleźć na facebook-owej stronie projektu ,,Kobieca Twarz Ratownictwa'' - www.facebook.com/kobiecatwarzratownictwa. Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawuje www.Strazacki.pl !

Organizatorzy zapowiadają, że w związku z profilaktyką dot. wirusa COVID-19, podjęte zostaną dodatkowe środki bezpieczeństwa, tak by każdy z uczestników szkolenia mógł bez obawy na swoje zdrowie, wziąc udział w szkoleniu.

obr ktr plakat

Strażacki.pl

Panie kolejny r


Sklep pożarniczy Florian

maseczki dla strażaków


Galeria

Czytaj również