Mio wspiera strażaków OSP

Mio wspiera strażaków OSP

Mio wspiera OSP 

Marka Mio organizuje akcję wspierającą strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej. Co miesiąc do wygrania będą wideorejestratory Mio C540, jako wyposażenie wozów strażackich oraz vouchery rabatowe na produkty Mio. Konkurs potrwa od czerwca do końca roku.

Mio czerwiec OSP3

Celem akcji jest wsparcie strażaków w ich codziennych, poważnych zadaniach. Dzięki nagraniom z wideorejestratora Mio strażacy będą mogli przeanalizować poszczególne etapy każdej akcji oraz mieć twarde dowody w przypadku spornych interwencji. Konkurs potrwa 6 miesięcy, podczas których marka przekaże 6 wideorejestratorów jako doposażenie wozów strażackich. Wystarczy przesłać zdjęcie/film/kolaż strażaków pracujących w jednostce na tle związanym tematycznie z Ochotniczą Strażą Pożarną (np. samochód, budynek OSP), na e-mail , aby wziąć udział w konkursie. Komisja co miesiąc wyłoni zwycięskie zdjęcie lub film. Ta jednostka otrzyma od Mio wideorejestrator C540.

Ponadto strażacy mogą skorzystać z puli 100 voucherów z rabatem na zakup wszystkich modeli wideorejestatorów Mio w wysokości 15% do wykorzystania w sklepie www.technikalia.pl. Voucher może otrzymać każda jednostka lub strażak po przesłaniu skanu ważnej legitymacji strażackiej na

Od ponad roku Mio otrzymywało prośby od strażaków o przekazanie kamer samochodowych, celem doposażenia pojazdów. Ponieważ jesteśmy wdzięczni za pracę, którą wykonują - chętnie spełnialiśmy prośby. Jednak w związku z dużym zainteresowaniem wideorejestratorami - postanowiliśmy zorganizować akcję dla wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, dzięki której każda z nich będzie miała jednakową możliwość wygrania kamery samochodowej Mio C540. Ponadto, przygotowaliśmy również vouchery z rabatem na zakup wszystkich modeli wideorejestatorów Mio. Voucher może otrzymać każda jednostka i strażak. Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób podziękować strażakom za ich trud oraz wspomóc ich pracę! – wypowiedział się Łukasz Tetkowski, Marketing Manager CEE MiTAC Europe.

Wyniki będą publikowane na stronie internetowej www.technikalia.pl oraz w grupie zamkniętej na facebooku „Mio wspiera strażaków OSP” https://www.facebook.com/groups/744869652582881/. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: do 25 dnia każdego miesiąca.

O nagrodzie w konkursie:

a

 

MiVue C540 to urządzenie, które możemy śmiało nazwać młodszym bratem popularnego w Polsce modelu MiVue C320. Kamera samochodowa nieznacznie różni się cenowo w porównaniu od swojego poprzednika, bo jedynie o 50 zł a jej specyfikacja stanowi nowy standard na średniej półce.

Specyfikacja sprzętu

Na pokładzie wideorejestratora znajdziemy sensor optyczny Sony i obiektyw szerokokątny o rzeczywistym kącie nagrania 130°, aby nagrywać obraz o rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. MiVue C540 posiada jasną szklaną optykę z przesłoną F1.8, która przekazuje dużo więcej światła do matrycy, co gwarantuje bardzo dobrą jakość nagrania, szczególnie przy słabym oświetleniu. Urządzenie współpracuje z tylnymi kamerami A30, co pozwala na rejestrację wszystkiego, co dzieje się przed i za naszym samochodem.  Urządzenie współpracuje również z rozwiązaniem typu Smartbox, dzięki czemu możemy aktywować inteligentny tryb parkingowy Mio.

Artykuł sponsorowany. 

 

Strażacki.pl

Mio wspiera OSP 


Sklep pożarniczy Florian

kalendarz zmianowy psp 2020


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus