Makowiska

Nie żyje druh z OSP w Makowiskach, który został ranny w wypadku pod koniec grudnia

Nie żyje druh z OSP w Makowiskach, który został ranny w wypadku pod koniec grudnia

Strażacy z OSP KSRG Makowiska 31 grudnia 2021 roku poinformowali o śmierci swojego przyjaciela druha Piotrka.

Piotr to duga śmiertelna ofiara wypadku w Makowiskach, który miał miejsce 19 grudnia. Po zdarzeniu lekarze walczyli o jego życie, jednak nie udało się im go uratować.

Wyrażamy głęboki żal z powodu tragicznej śmierci naszego kolegi, przyjaciela i strażaka naszej jednostki Piotrka Krycha.
To ogromna tragedia, której nie jesteśmy w stanie zrozumieć i z którą nigdy się nie pogodzimy... - piszą na swoim fanapage strażacy z OSP KSRG Makowiska

Ś.P. Piotrek był człowiekiem wesołym, zawsze uśmiechniętym, służącym swoją pomocą każdemu z Nas. Był uparty i wytrwały, nie poddawał się nigdy, nie zakładał niepowodzenia.
Zawsze mogliśmy na niego liczyć. - dodają strażacy.

Koledzy z jednostki złożyli wniosek o pośmiertne nadanie Piotrowi „Medalu za zasługi dla pożarnictwa”!

Przypomnijmy, 19 grudnia 2021 roku o 22:30 w Makowiskach na drodze krajowej nr 42 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem grupy pieszych. Do zdarzenia zadysponowano służby ratunkowe.

Z ustaleń wynika, że jadąca od strony Pajęczna kierująca Oplem 19-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas rucha, a następnie do przydrożnego rowu.

Pojazd został wyrzucony i z wielkim impetem uderzył w cztery osoby stojące na chodniku. 60-letnia kobieta pomimo długiej reanimacji poniosła jednak śmierć na miejscu. 26-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala. Ponadto potrącona 48-latka w stanie niezagrażającym życiu została również przewieziona do szpitala.

Foto: OSP KSRG Makowiska

Strażacki.pl

Strażacy z OSP KSRG Makowiska 31 grudnia 2021 roku poinformowali o śmiercGaleria

Czytaj również