Ocalić od żyletek - Renowacja Nysy 522 typ Reanimacyjna

Ocalić od żyletek - Renowacja Nysy 522 typ Reanimacyjna 

Zapraszamy wszystkich do wsparcia projektu „Ocalić od żyletek - Renowacja Nysy 522 Reanimacyjna”. Organizatorzy zbierają fundusze na przywrócenie do stanu oryginalnego pojazdu Nysa 522 aby stał się eksponatem powstającego w Mogilnie tzw: "Ratowniczego Muzeum", w którym będzie można znaleźć sprzęt ratowniczy i strażacki. Zebrane pieniądze w całości zostaną przeznaczone na renowację pojazdu.

 

Projekt uda się zrealizować jeżeli wpłynie na konto fundacji 8 000 zł. Jeżeli w/w kwota nie zostanie uzyskane pieniądze zostaną zwrócone na konta wspierających. Projekt trwa do 22.03.2014 roku.

Obiektem, który fundacja chce odnowić i wyremontować jest Nysa 522 typ Reanimacyjny. Organizatorzy chcą ją wyremontować do stanu oryginalnego. Jest to czwarta tego typu nysa, która jest odnaleziona i w trakcie renowacji.

W imieniu organizatora akcji zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie projektu i pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty. Dla osiągnięcia projektu każda złotówka się liczy. Nawet najmniejsze kwoty rzędu 5 -10 zł przelane na konto fundacji przybliżają do osiągniętego celu. Jeżeli znajdzie się 800 osób, które przeznaczą symboliczne 10 zł to samochód ratowniczy powróci do stanu świetności sprzed lat.

Za każde wsparcie finansowe przewidziana jest nagroda dla wspierającego. Wspomóc akcję można za pośrednictwem strony: https://polakpotrafi.pl/projekt/ocalic-nyse/wesprzyj?reward=MQ==

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronach:

https://www.facebook.com/ratowniczemuzeum

https://www.facebook.com/pages/Ocali%C4%87-od-%C5%BCyletek-Renowacja-Nysy-522-Reanimacyjna/363594940449055

Dodatkowych informacji udziela:

{rsmediagallery tags="20140201_renowacja_nysy"}

Strażacki.pl

Czytaj również