Poznań

Powołanie zastępcy wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP

Powołanie zastępcy wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP

Z dniem 18 czerwca 2020 roku Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak powołał na stanowisko zastępcy wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Roberta Natunewicza. 

Akt powołania wręczył nadbryg. Andrzej Bartkowiak, komendant główny PSP w obecności wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP bryg. Dariusza Matczaka.

mł. bryg. Robert Natunewicz służbę rozpoczął w 1999 r. jako kadet Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Po ukończeniu szkoły aspirantów PSP z tytułem technika pożarnictwa zajmował stanowisko  dowódcy zastępu w JRG w Sokółce. w 2003 roku rozpoczął służbę w Komendzie Miejskiej PSP w Poznaniu na stanowisku młodszego inspektora w Wydziale Operacyjno – Szkoleniowym. W 2004 komendant miejski PSP w Poznaniu mianował asp. Roberta Natunewicza na stanowisko inspektora, a w 2005 na starszego inspektora. W roku 2006 objął stanowisko dowódcy zastępu w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej nr 5 w Poznaniu, a w 2009 zastępcy naczelnika Wydziału Kwatermistrzowskiego. W 2014 roku objął stanowisko naczelnika Wydziału Kwatermistrzowskiego. W kwietniu 2017 roku został powołany na stanowisko komendanta powiatowego PSP w Kościanie.

Źródło: KW PSP w Poznaniu 

Strażacki.pl

Z dniem 18 czerwca 2020 roku Komendant Główny Państwowej Straży Pożarn

Galeria

Czytaj również