Łęki Dolne

Strażacy z OSP Łęki Dolne prezentują wyniki swoich prac - sami remontowali remizę

Strażacy z OSP Łęki Dolne prezentują wyniki swoich prac - sami remontowali remizę
Przez ostatnie 6 tygodni w remizie OSP Łęki Dolne, wieczorami, praktycznie codziennie zauważyć można było zaświecone światło.
A to wszystko z powodu remontów, jakich się podjęliśmy! Dziś z dumą możemy Wam zaprezentować wyniki naszych prac! - mówią strażacy. 
Odnowienie zaplecza bojowego było możliwe dzięki pozyskaniu dofinansowania z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 10 tys. zł.  Dodatkowo dzięki zgromadzonym środkom własnym, które w większości są darowiznami od mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców, strażacy mogli pokryć kwotę wymaganego wkładu własnego - było to 5 tys. zł.
Po zapoznaniu się z projektem, władze Gminy Pilzno postanowiły pomóc w remoncie, dzięki czemu strażacy mogli poszerzyć zakres planowanych prac! W rezultacie materiał zakupiony przez Urząd Gminy oscylował na kwotę ok. 6,5 tys. zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do odnowienia naszej szatni i garażu! Także przedsiębiorcom, którzy przygotowywali dla nas preferencyjne oferty na poszczególne materiały budowlane! - dodają strażacy. 
Info/foto dzięki uprzejmości OSP Łęki Dolne
Strażacki.pl

Przez ostatnie 6 tygodni w remizie OSP Łęki Dolne, wieczoramGaleria

Czytaj również