Wypromuj swoją jednostkę, wypromuj siebie

Wypromuj swoją jednostkę, wypromuj siebie 

Nasz portal to przedsięwzięcie stworzone specjalnie z myślą o ludziach związanych przede wszystkim ze środowiskiem strażaków oraz innych służb ratowniczych. Dzięki temu to właśnie Wy pisząc materiały o swoich jednostkach, wydarzeniach i imprezach branżowych na których byliście promujecie samych siebie i pokazujecie, że straż pożarna to nie tylko praca ale to sposób życia.

Strażacki.pl to w stu procentach portal społecznościowy. Serwis, który ma za zadanie integrować środowisko strażaków, umożliwiać wymianę doświadczeń oraz dzielenie się swoimi radościami i smutkami. Dzięki łatwej i szybkiej rejestracji w naszym serwisie, w kilka chwil możecie pochwalić się całym dorobkiem swojej OSP i pokazać, że jesteście naprawdę zgraną i prężnie działającą ekipą ludzi z pasją. Wszystko to z korzyścią dla siebie, a także innych strażaków, którzy na co dzień zmagają się z niebezpieczeństwami, walcząc o ludzkie zdrowie i życie.

Nie można zapomnieć, że Portal Strażaków nie jest skierowany tylko i wyłącznie do ochotników, ale również do strażaków, którzy robią to zawodowo. Nierzadko Jednostki Ratowniczo Gaśnicze, komendy na różnym szczeblu, organizują różnego rodzaju imprezy promujące straż pożarną, bezpieczeństwo, a kiedy przychodzi taka potrzeba tworzą akcje charytatywne by pomóc bliźniemu.

Pamiętajcie, że na naszym portalu nie tylko możecie się pochwalić swoją działalnością ale również pokazać trudy codziennej, ciężkiej pracy – jeżeli macie problemy i chcecie o nich głośno mówić – my i użytkownicy Strażackiego o nich posłuchamy.

Przesyłajcie swoje materiały, ale również piszcie o swoich spostrzeżeniach i sugestiach związanych z pracą strażaka i ratownika.

Masz ciekawe autorskie zdjęcie którym chcesz się pochwalić, prześlij je nam, a my je opublikujemy na facebooku lub Strażackim.

Portale i serwisy o tematyce pożarniczej i ratowniczej, które chcą z nami nawiązać współpracę, gorąco zapraszamy i zachęcamy do wymiany swoimi materiałami i promowania się na Strażackim. Razem stworzymy coś niepowtarzalnego.

Należy również pamiętać, że użytkownicy którzy utworzyli konto na portalu, zdobywają punkty za dodane materiały, które następnie wymieniane są na gadżety Portalu Strażaków – Strażacki.pl. Zapraszamy również do brania udziału w konkursach, w których można zdobyć ciekawe nagrody.

Zapraszamy do wymiany doświadczeń i poglądów.

{rsmediagallery tags="20130706_wypromuj_swoja_straz_wypromuj_siebie"}

Strażacki.pl

Czytaj również