Zmiany w punktowaniu materiałów

Zmiany w punktowaniu materiałów 

Po sugestiach wielu użytkowników, zmieniamy zasady punktowania dodawanych materiałów. Do tej pory za każdą aktualność otrzymywało się trzy punkty, za artykuł siedem, a za materiał szkoleniowy aż dziesięć. Od dzisiaj to się zmienia.

Od samego początku Portal Strażaków – Strażacki.pl jest nastawiony na promocję straży pożarnej i Waszego imienia w branży redaktorstwa pożarniczego. Najbardziej nagradzani będą Ci użytkownicy, którzy cały materiał zrobią samemu (tekst + zdjęcia). I tak od dnia dzisiejszego dopiero za autorski materiał możecie dostać 3 pkt. Za rozbudowany artykuł 7 punktów, a za szkolenie, tak jak było wcześniej, 10.

 

Przesłane materiały z małą ilością tekstu, bez autorskich zdjęć, nagradzane będą tylko jednym punktem. Chcemy Was namówić do tego, żebyście chwalili się w sieci własnymi, profesjonalnymi materiałami, za które będziecie nagradzani gadżetami Strażackiego. Przypominamy również, że materiały innego autorstwa nie będą dodawane.

Oczywiście, materiały które będą bardzo rozbudowane, profesjonalne albo ze zdjęciami bardzo dobrej jakości, będą nagradzane większą ilością punktów.

Już w kolejnej publikacji, zaprezentujemy Wam specjalny poradnik, jak dobrze napisać materiał.

 

Strażacki.pl

Czytaj również