O samodoskonaleniu w SGSP - FILMY

O samodoskonaleniu w SGSP - FILMY

15 listopada 2016 roku w Szkole Głównej Służby Pożarniczej odbyło się seminarium pt. ‘Talent to nie wszystko - o samodoskonaleniu kilka słów’ prowadzone przez kpt. Marka Wyrozębskiego, który na co dzień jest dowódcą zmiany w JRG 3 w Warszawie.

Seminarium składało się z trzech części wykładowych. Pierwsza traktowała o tym, co poza talentem jest nam potrzebne, żeby dobrze wykonywać zawód strażaka, o problemach i wyzwaniach które czekają nas w przyszłej pracy zawodowej oraz sposobach radzenia sobie z nimi. W drugiej części podchorążowie zobaczyli jak postrzegani są podczas praktyk w Komendzie Miejskiej PSP w Warszawie oraz o tym co wpływa na taki a nie inny pogląd. Poznali również najczęściej spotykane „typy” podchorążych na schemacie krzywej Gaussa. Ostatni blok dotyczył ogólnie rozumianego przywództwa, bycia liderem i przykładem za którym będą chcieli podążać inni.

Organizatorem było Koło Naukowe Działań Gaśniczych SGSP.

 

 

 

Strażacki.pl

15 listopada 2016 roku w Szkole Głównej Służby Pożarniczej odbyło się seminarium pt. ‘T

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet