Tyniec

[FILM] Powitanie samochód GLBM Toyota Tundra w OSP Tyniec

[FILM] Powitanie samochód GLBM Toyota Tundra w OSP Tyniec
29.08.2020, druhowie z OSP Tyniec powitali samochód GLBM 0,3/0,4 Toyota Tundra. Pojazd za kwotę 84 990 złotych, udało się zakupić dzięki zwycięstwu projektu "Samochód dla Straży Pożarnej" w Budżecie Obywatelskim Krakowa - edycja 2019.
 
Adaptację Toyoty wykonało Inżynieria Samochodów Specjalnych "Strażak-SAM", natomiast o sygnalizację świetlno-dźwiękową zadbała firma FHU Edward.
Tundra w jednostce zastąpiła SLKw Lublin, który do druhów kilka lat temu trafił z JRG-1 Kraków. Jej zakup w dużej mierze ukierunkowany był na klasztor Benedyktynów w Tyńcu. Zwarta zabudowa, sprawia, że tylko toyota z 300 litrowym agregatem wysokociśnieniowym dotrze w trudno dostępny teren klasztoru.
 
Jesienią ubiegłego roku tynieccy ochotnicy zakupili fabrycznie nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy Iveco EuroCargo w zabudowie "Budowa Pojazdów Specjalnych Szczęśniak" z Bielska-Białej. Z kolei w lipcu jednostka wzbogaciła się o automatyczny defibrylator zewnętrzny AED.
 
Info/foto: dzięki uprzejmości Kraków 112
Strażacki.pl

Galeria

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet