Poznań

Alarm „BURZA” - tym razem w JRG 2 w Poznaniu

Alarm „BURZA” - tym razem w JRG 2 w Poznaniu

15 grudnia 2020 roku zgodnie z rozkazem Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu  o godzinie 9:00 dla Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Poznaniu został ogłoszony alarm „Burza”. Alarm taki przeprowadzany jest w przypadku konieczności szybkiego zebrania całego stanu osobowego, w tym przypadku Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Z uwagi na wprowadzony stan epidemii na terenie kraju, związany z rozprzestrzeniającą się chorobą COVID-19 wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 alarm „Burza” w tym roku wyjątkowo został przeprowadzony w formie aplikacyjnej.

Po ogłoszeniu alarmu rozpoczęto telefoniczne sprawdzanie gotowości przybycia do jednostki funkcjonariuszy pełniących służbę w JRG nr 2, bez konieczności osobistego stawiennictwa. Zaraz po zakończeniu sprawdzania gotowości, dla pełniących służbę w tym dniu, na terenie jednostki przeprowadzono ćwiczenie praktyczne pt. „Pożar mieszkania na pierwszym piętrze”. Ćwiczenie zostało przeprowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny służby.

Pisaliśmy o: 

Poznań: Akcja "Burza" w JRG 8

Źródło: KM PSP w Poznaniu 

Strażacki.pl

15 grudnia 2020 roku zgodnie z rozkazem Komendanta Miejskiego Państwowej S

Galeria

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet