Testy wiedzy pożarniczej dla strażaków

Testy wiedzy pożarniczej dla strażaków

Przedstawiamy Wam testy wiedzy pożarniczej dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej i nie tylko. Nasze testy to wspaniała możliwość do nauki i poszerzania swojej wiedzy dzięki bazie 1372 pytań.

Do wyboru są dwie możliwości: Test 10 pytań oraz Nauka z podziałem na kategirie. Pierwsza opcja to testy zawierające dziesięć pytań losujących przez system. Wcześniej można wybrać jedną lub dowolną liczbę z dwunastu działów z których losowane będą pytania.

Druga opcja to nauka. Mamy do wyboru dwanaście działów. Tutaj jednak rozwiązujemy wszystkie pytania z danego działu lub wszystkich po kolei. Jeżeli np. skończyliśmy na 120 pytaniu to po tygodniu możemy rozpocząć rozwiązywanie właśnie od tego pytania, a nie od początku. Wystarczy, że zaznaczysz numer pytania od którego chcesz zacząć.

Sprawdzić swoich sił możecie poprzez wejście w link TUTAJ lub kliknięcie w ikonę Testy PSP na głównej stronie Strażackiego.

Strażacki.pl

Przedstawiamy Wam testy wiedzy pożarniczej dla s

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet