ARTYKUŁ

Profesjonalne bariery przeciwpowodziowe - instalowane w kilka sekund!

Profesjonalne bariery przeciwpowodziowe - instalowane w kilka sekund!

Zmieniający się klimat to fakt. Z roku na rok możemy zaobserwować coraz więcej różnych anomalii pogodowych, do których zaliczają się deszcze nawalne czy powodzie błyskawiczne.

Wystarczy zaledwie kilka sekund nawalnego deszczu, by ponieść kosztowne straty finansowe lub nawet stracić dorobek całego życia. Podczas ekstremalnych warunków pogodowych strażacy niejednokrotnie dysponowani są do usuwania skutków silnego wiatru czy właśnie wypompowywania wody.

Wychodzimy z założenia, że jednak lepiej zapobiegać niż niwelować kosztowne straty, dlatego proponujemy Państwu rozwiązanie, które jest w pełni skuteczne i sprawdzone!

Profesjonalne Bariery przeciwpowodziowe Acquastop montuje się jako jeden element. Bez konieczności czasochłonnego składania poszczególnych elementów. 

Bariery wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium i znacząco konkurują jakością i skutecznością z barierami z innych materiałów. 

Jak to Działa?  

Jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system EasyStop umożliwia szybki i prawidłowy montaż bariery przeciwpowodziowej. Każdy, bez najmniejszego trudu, jest w stanie założyć barierę i doszczelnić ją specjalnym uchwytem, uzyskując natychmiastową wodoszczelność. 

Zapora przeciwpowodziowa jest prosta w założeniu, jak i demontażu, a przechowywanie jej nie zajmuje dużo miejsca. 

Skala zalań i podtopień w budynkach rośnie z roku na rok. Widzimy to na bazie doświadczeń naszych klientów od wielu lat. Z tematyką zabezpieczeń przeciwpowodziowych jako firma działamy już ponad 10 lat.

Na początku nasze wysiłki skierowane były głównie na produkcję zabezpieczeń przeznaczonych dla Centrów Zarządzania Kryzysowego czy Straży Pożarnych, jednak z biegiem czasu postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o Bariery Acquastop, przeznaczone dla budynków.

Tak powstała marka wodoszczelni.plprofesjonalne zabezpieczenia budynków przed powodziami i zalaniami!


Artykuł powstał we współpracy z Wodoszczelni.pl

Strażacki.pl

Zmieniający się klimat to fakt

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet