Sucha

Dachowanie samochodu osobowego

Dachowanie samochodu osobowego

Wczoraj (03.02.2015) w godzinach wieczornych na drodze wojewódzkiej 443 w miejscowości Sucha (gm. Żerków) doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Jak poinformowała portal rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie sierż. Sztab. Agnieszka Zaworska – 29 – letni mieszkaniec Lubinia kierując Alfą Romeo na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze wpadł do rowu oraz dachował. Sprawca zdarzenia był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym.

Kierowca z rozbitego pojazdu wydostał się o własnych siłach. Ratownicy z OSP Dobieszczyzna udzielili mu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego kierujący pozostał na miejscu zdarzenia. Dalsze działania ratowników polegały na rozłączeniu akumulatora oraz kierowaniu ruchem drogowym, który podczas prowadzonych dziłań odbywał się wahadłowo. Uszkodzony pojazd został zabrany z miejsca wypadku przez pomoc drogową. – Relacjonuje asp. Arkadiusz Naglak z Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie

W czasie prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały około dwóch godzin.

Siły i Środki na Miejscu Zdarzenia:

451[ P]40 SLRt Renault Mascott – JRG Jarocin

459[ P]64 GBA 2,5/16 DAF 1500Turbo – OSP KSRG Dobieszczyzna

U449 Kia Cee`d II – KPP WRD Jarocin

S34 VW Crafter – ZRM Jarocin

Pomoc Drogowa

Strażacki.pl

Wczoraj (03.02.2015) w godzinach wieczornych na drodze wojewódzkiej 443 w mi

Galeria

Czytaj również