Bieruń

Tragedia w Bieruniu

Tragedia w Bieruniu

W dniu 3 kwietnia około godziny 11.20 do SK KM w Tychach wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Bieruniu przy ul. Złoty Łan. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód Fiat Punto uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce wysłane zostały trzy zastępy z JRG Tychy (GBA, GCBA, SCRt), jeden zastęp z OSP Bieruń Stary (GBA), jeden zastęp z OSP Bieruń Nowy (GBARt) trzy patrole bieruńskiej Policji i ZRM.

Pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie udzielał instruktor nauki jazdy OSK DUDUS będący jednocześnie ratownikiem medycznym i strażakiem w OSP Bieruń Stary. Po dotarciu na miejsce strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanej kobiety.

Poszkodowana nie wykazywała żadnych funkcji życiowych. Ratownicy przystąpili do reanimacji. Na miejsce wezwana została kolejna karetka. Po około 40 minutach kobieta została wydobyta z rozbitego pojazdu, a będący na miejscu lekarz stwierdził zgon. W miejscu wypadku ruch został całkowicie wstrzymany. W związku ze zgonem kobiety na miejsce wezwany został prokurator. Kobieta miała 37 lat. Ruch na tym odcinku zostanie wznowiony po wykonaniu wszystkich czynności. Policja bieruńska podaje, że może to nastąpić około godziny 15.

Strażacki.pl

W dniu 3 kwietnia około godziny 11.20 do SK KM w Tychach

Galeria

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet