Rybnik

Tragiczny wypadek motocyklisty w Rybniku. Zginął strażak z OSP Rydułtów

Tragiczny wypadek motocyklisty w Rybniku. Zginął strażak z OSP Rydułtów

Do zdarzenia doszło 21 czerwca br. o godzinie 16:00. Motocyklista jadący ulicą Rybnicką od strony Gliwic, zderzył się z osobowym BMW. Pomimo intensywnych działań służb, 39-latek zmarł na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło najprawdopodobniej w momencie, kiedy samochód skręcał do posesji. 30-latek kierujący BMW był trzeźwy. Pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala 4-letnią dziewczynkę, która podróżowała pojazdem osobowym. Rybniccy śledczy wyjaśniają dokładny przebieg i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Motocyklista, który zginął w wypadku w Rybniku był strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydułtowach. Mężczyzna miał 39-lat.

Tragiczną informacje przekazała Ochotnicza Straż Pożarna w Rydułtowach na swoim Facebooku. 

Z wielka przykrością i żalem informujemy że w dniu wczorajszym w tragicznych okolicznościach zmarł nasz Brat/Strażak Tomek. Zarząd OSP KSRG Rydułtowy oraz cała załoga składa najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia Rodzinie oraz najbliższym Tomkowi. Tomku za szybko odszedłeś na wieczna służbę,tyle było jeszcze przed tobą. Zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Spoczywaj w spokoju.

Źródło: KMP w Rybniku 

Strażacki.pl

Do zdarzenia doszło 21 czerwca br. o godzinie

Czytaj również