Jedna ofiara śmiertelna to bilans wypadku, który wydarzył się dziś tj. 12 listopada 2025 roku na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Skoroszowem a Lasowicami na Dolnym Śląsku.
W zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy marki Mercedes, który zderzył się z pojazdem dostawczym Mitsubishi. W wypadku poszkodowany został kierujący dostawczakiem i pasażer Mercedesa. W wyniku odniesionych obrażeń zginął 37-letni kierowca auta osobowego. Na miejscu wypadku interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował do szpitala ciężko rannego kierowcę Mitsubishi.
Działania na miejscu wypadku prowadzili strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Miliczu, zastęp z OSP Milicz i OSP Łazy, oficer operacyjny KP PSP Milicz i Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Miliczu.
Fot. KPP Milicz



