Dębowiec: Strażak zmarł podczas dojazdu do pożaru

Dębowiec: Strażak zmarł podczas dojazdu do pożaru 

Wczoraj, tj 2 października br. po godzinie 18:00 ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębowcu zostali zaalarmowani o pożarze trawy w swojej miejscowości. Niezwłocznie udali się na miejsce. Nikt nie spodziewał się, że zgoła błaha akcja może skończyć się tragicznie.

 

Podczas dojazdu do miejsca zdarzenia jeden ze strażaków źle się poczuł i stracił przytomność. Natychmiast koledzy przystąpili do reanimacji 52-letniego mężczyzny. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego działania medyczne były kontynuowane.

Jak informuje bryg. Wacław Pasterczyk z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. Załoga ewakuowała nieprzytomnego strażaka i podjęła akcję reanimacyjną. Poszkodowany odzyskał na chwilę oddech. Po chwili ponownie stracił tętno i wznowiono reanimację. Zespół pogotowia ratunkowego, który przyjechał na miejsce zdarzenia kontynuował u nieprzytomnego strażaka przywracanie czynności życiowych.

Niestety starania kolegów i Zespołu Ratownictwa Medycznego nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Lekarz stwierdził zgon.

Strażacki.pl

<

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet