Kielce. Zamiast wystawy EDURA targi IFRE-EXPO

Kielce. Zamiast wystawy EDURA targi IFRE-EXPO

Na początku lutego Fundacja Edukacji i Techniki Ratowniczej EDURA zakończyła 8-letnią współprace z Targami Kielce i przeniosła wystawę do Nadarzyna. W odpowiedzi w Kielcach obędzie się konkurencyjna impreza.

Targi Kielce poinformowały o wprowadzeniu do swojego kalendarza nowego wydarzenia pod nazwą: Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO. Data? Nieprzypadkowa - 8-10 czerwca 2017 r. W tych dniach zaplanowana jest dwunasta edycja wystawy EDURA, która odbędzie się na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Więcej pisaliśmy tutaj

Jak informują przedstawiciele kieleckich targów zakres branżowy targów obejmuje wyposażenie dla wszystkich służb ratunkowych i ratowniczych. Poza strażą pożarną klientami targów będą Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, GOPR, WOPR, DOPR. Razem z IFRE-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

Z powodu tego samego terminu wiele firm będzie musiało podjąć decyzję gdzie pokazać swoje produkty. Podoba sytuacja była w 2016 roku, kilka dni przed wystawą EDURA w Nadarzynie odbyła się pierwsza edycja targów World Rescue Service & Public Safety, nie przyciągnęła ona zbyt wielu wystawców.

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Banner SLS Launch 750x100px

strazacki.pl/ŁS

Czytaj również