Krotoszyn: Tragedia w Targoszycach

Krotoszyn: Tragedia w Targoszycach

W sobotę 22 czerwca br. o godzinie 16:18 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie otrzymał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło na stawie w miejscowości Targoszyce. Do zdarzenia został wysłany samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Krotoszyna oraz samochód ratownictwa technicznego i samochód gaśniczy z jednostki OSP Kobylin.

Po dojechaniu na miejsce dowódca w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że osoby postronne wydobyły już z wody na brzeg mężczyznę, którym zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy z OSP Kobylin zabezpieczyli i wygrodzili teren działań. Strażacy JRG Krotoszyn wspólnie z ratownikami medycznymi prowadzili na zmianę reanimację krążeniowo oddechową mężczyzny.

Niestety, kilkunastominutowa reanimacja 52 letniego mężczyzny nie przyniosła rezultatu. Pomimo wysiłku ratowników mężczyzna zmarł.

Fot. kpt. Krzysztof Figlak

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet