Ochotnicza Straż Pożarna w Smolęcinie otrzymała średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Nowy nabytek jednostki to GBA 2,5/24 na podwoziu Renault Midlum wyprodukowany w 2013 roku i zabudowany przez firmę Inżynieria Samochodów Specjalnych Wawrzaszek.
Pojazd od nowości służył w podziale bojowym Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Policach. Druhowie otrzymali samochód wraz z wyposażeniem. Przekazany wóz wzmocni możliwości operacyjne OSP Smolęcin i zwiększy bezpieczeństwo na terenie gminy Kołbaskowo.
Fot. KP PSP Police



