11 osób rannych to bilans wypadku z udziałem dwóch pociągów pasażerskich, do którego doszło w okolicach Białośliwia (woj. wielkopolskie). W czwartek, 26 czerwca br., o godzinie 18:04 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku kolejowym z udziałem dwóch pociągów.
Składami podróżowało około 200 osób. W wyniku wypadku poszkodowanych zostało 11 osób. Trzy z nich wymagały hospitalizacji.
Na miejscu akcji obecny był między innymi Wicewojwoda Wielkopolski p. Jarosław Maciejewski i Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Tomasz Wiśniewski wraz z grupą operacyjną KW PSP w Poznaniu.
Fot. asp. Martin Halasz | KW PSP Poznań



