Na szczęście wszyscy pasażerowie zdołali bezpiecznie opuścić pojazd
Dzisiejszym rankiem, w piątek, 26 czerwca, o godz. 7:32, Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu otrzymało zgłoszenie o pożarze autobusu na ul. Serbskiej w Poznaniu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy strażaków.
Na miejsce udały się dwa nasze zastępy. Na razie nie mamy więcej informacji – oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że ogniem zdążył zająć się już cały pojazd komunikacji miejskiej. Według wstępnych informacji nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Pasażerowie zostali wcześniej ewakuowani
Fot. poznanmoment/Instagram, za: TVP3 Poznań



