Międzyrzecz: Strażacy zapobiegli tragedii

Międzyrzecz: Strażacy zapobiegli tragedii 

Wczoraj, tj 17 lipca br. około godziny 21;30 straż pożarna została zaalarmowana o pożarze budynku mieszkalno - usługowego w którym uwięzione są osoby. Niezwłocznie zadysponowano sześć zastępów ochrony przeciwpożarowej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

 

Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów strażaków okazało się, że pali się piwnica i klatka schodowa. Na poddaszu uwiezione są osoby, jak się później okazało zagrożonych było pięć osób w tym trójka małych dzieci. Niezwłocznie przystąpiono do ewakuacji mieszkańców przy pomocy drabin. Cała piątka została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego, jednak nie wymagali oni hospitalizacji.

Działania służ ratunkowych na miejscu zdarzenia trwały blisko dwie godziny. Poniżej prezentujemy film nagrany przez świadka zdarzenia, niestety jest w nim cała masa zbędnych komentarzy.

Video: youtube.com

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet